Шановні мешканці Гірської громади

Запрошуємо Вас доєднатися до віртуальної галереї Save the Children, присвяченої дітям, які живуть на сході України. Ласкаво просимо у світ дітей, які живуть уздовж лінії зіткнення, та віртуальну фотовиставку «У ВІЙНИ НЕ ДИТЯЧЕ ОБЛИЧЧЯ», яка дає можливість низці авторів представити свої фотографії дітей, які живуть в умовах постійного страху та тривоги через конфлікт, що триває.

08:15 23.11.2021

Спеціаліст Гірської міської військово-цивільної адміністрації - тренер з інформування про мінну небезпеку

З 16 по 18 листопада спеціаліст Гірської міської військово-цивільної адміністрації Сергій Архипенко взяв участь у тренінгу «Інформування населення про небезпеки від вибухонебезпечних предметів». Його організовано Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

17:55 22.11.2021

Посадові особи Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у підсумковій зустрічі ГО «Луганська обласна організація «Союз Юристів України»

22 листопада посадові особи Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у підсумковій зустрічі, яку проводив представник ГО «Луганська обласна організація «Союз Юристів України» Денис Шахбаз’ян.

17:49 22.11.2021

У Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини

22 листопада під головуванням заступника керівника Гірської міської військово – цивільної адміністрації Інни Деміденко та за участю очільника Гірської громади Олексія Бабченка відбулося засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини, яка працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення їх інтересів та реалізації прав.

15:59 22.11.2021

21 листопада вся Україна відзначала День Гідності та Свободи

Цей день - символ боротьби та перемоги, символ єднання українського народу. З нагоди вшанування громадського подвигу учасників Революції Гідності у бібліотеках Гірської громади було організовано ряд заходів.

10:23 22.11.2021

Вакцинація - єдиний дієвий засіб профілактики та недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19

19 листопада відбулася робоча зустріч керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка з головою Сєвєродонецької районної державної адміністрації Романом Власенком.

15:32 19.11.2021

Модернізація харчування у закладах освіти Гірської громади продовжується

За ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка задля пришвидшення модернізації харчування закладів освіти Гірської громади, було налагоджено співпрацю із міжнародними благодійними організаціями. Так, завдяки підтримці Благодійної організації "БФ "Швейцарський фонд з протимінної діяльності FSD в Україні" цього тижня до харчоблоку Гірської філії Гірського ліцею було доставлене нове сучасне електронне обладнання, придбане за кошти благодійної організації.

12:54 19.11.2021

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

19 листопада під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Гірській міській територіальній громаді.

12:50 19.11.2021