Протягом дня більше 420 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військово-цивільної адміністрації

Дата: 19.04.2023 21:09

У Києві продовжилася видача продуктових наборів від держави, сімейних наборів гігієни, ковдр, матраців, постільних та кухонних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ), дитячих памперсів. Крім того, за потреби надавалися консультації із правових питань,  а також інформаційні та консультаційні послуги від фахівців Луганської обласної служби зайнятості.

На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися продуктами харчування, гігієнічними наборами, дитячими памперсами та одягом.

У той же час у Корсунь-Шевченківському, Богданівці та Хмельницькому переміщеним особам з Луганщини видавалися продуктові набори. Всім, хто потребує, надавалися роз’яснення із загальних, соціальних, юридичних та нагальних для переміщених осіб питань.