Дата: від до Скинути

Міжнародний Комітет Червоного Хреста продовжує допомагати населенню Гірської громади

08 грудня в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння відбулася зустріч виконуючої обов’язки керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

09:58 09.12.2021

У Гірській дитячій бібліотеці відбулися урочисті заходи з нагоди 80 років від дня народження Богдана Ступки

В цьому році виповнилося 80 років з дня народження видатного українського актора Богдана Ступки. У межах вшанування пам‘яті видатного митця на базі Гірської дитячої бібліотеки було влаштовано перегляд автобіографічного фільму «Творчий дух Богдана Ступки». Захід організовано спільно з Комунальним закладом «Публічна бібліотека Гірської міської громади».

09:27 09.12.2021

Рівень охоплення щепленнями від гепатиту В в Україні становить 65,5%

Діагноз гепатит — уже давно не вирок і українська система охорони здоров’я має великий досвід боротьби з ним. Пацієнти отримують сучасні ліки від гепатиту В і С повністю безоплатно. Такі медикаменти закуповує держава.

07:47 09.12.2021

З автомобілем від Програми Розвитку ООН соціальні послуги для жителів Гірської громади стануть ближче

06 грудня в рамках проєкту «Мобільні центри надання адміністративних послуг для постраждалого від конфлікту населення Східної України» представники Програми Розвитку ООН передали виконуючій обов’язки керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інні Деміденко ключі від автомобіля Citroen Jumpy. Проєкт організовано за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Канади.

11:02 08.12.2021

Гірська громада продовжує долучатися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

07 грудня посадові особи відділу соціального захисту населення Гірської міської військово-цивільної адміністрації разом з представниками комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» провели інформаційні бесіди з мешканцями громади щодо запобігання насильства та розповсюдили тематичні буклети й листівки.

08:15 08.12.2021

07 грудня в Гірській міській військово-цивільній адміністрації проведено засідання робочої групи з розробки стратегії цивільного захисту населення Гірської громади

До складу робочої групи, на якій головувала виконуюча обов’язки керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інна Деміденко, увійшли заступники керівника, керівники структурних підрозділів установи, представники міжнародної неурядової організації «Філія ACTED», правоохоронці та рятівники.

17:30 07.12.2021

Спеціаліста відділу правової роботи та кадрового забезпечення відзначено з нагоди Дня місцевого самоврядування

07 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина оголосила подяку за сумлінне виконання службових обов’язків спеціалісту відділу правової роботи та кадрового забезпечення Гірської міської військово-цивільної адміністрації Валентині Плотніковій. Виконуюча обов’язки керівника Гірської МВЦА Інна Деміденко долучилися до привітання та подякувала спеціалісту за самовіддану працю, побажала міцного здоров’я, нових професійних здобутків, оптимізму, наснаги та родинного затишку.

15:51 07.12.2021