Формування спроможних мереж госпітальних округів та роль органів місцевого самоврядування

Дата: 21.04.2023 18:48

Спікери зосередили увагу на інфраструктурному етапі медичної реформи та формуванні спроможної мережі: розрахунки, основи та обґрунтування моделювання та ролей закладів охорони здоров'я. Були обговорені виклики та ризики перехідного періоду створення спроможної мережі, концентрації спеціалізованої медичної допомоги та роль органів місцевого самоврядування у цьому.

Захід проведено в рамках проєкту «Комунікація та обізнаність про медичні послуги на рівні громади – 2023», який реалізовано Всеукраїнською Асоціацією об'єднаних територіальних громад у партнерстві з експертною громадською спілкою Форум Трансформації Охорони Здоров’я за підтримки Проекту USAID Ukraine - USAID Україна «Підтримка реформи охорони здоров’я».