30 років Луганський обласний ліцей з підвищеною фізичною підготовкою готує майбутню еліту українських Збройних Сил – це більше трьох тисяч випускників, 90% з яких стали кадровими офіцерами

Дата: 20.04.2023 11:30

#ЛуганськомуВійськовомуЛіцею30 #МайбутнєЗСУ

Двічі від початку війни заклад відновлявся на новому місці, але не припиняв навчальний процес. У 2014 році він перемістився до м. Кремінна, у 2022-му – до Березані, що на Кивщині.
Наразі навчання проходять 108 курсантів, але незабаром черговий випуск і ліцей знову радо відкриє свої двері для хлопців, які мріють стати справжніми чоловіками та гідними Захисниками України.
Прийом документів на навчання у 10-11 класах вже розпочато. Ліцеїсти безкоштовно забезпечуються чотириразовим харчуванням та сучасним гуртожитком. Випускники мають пільги при вступі до вищих військових закладів освіти.
Довідки за телефоном: 050-59-59-40.