Дата: від до Скинути

Відбулося представлення проєкту бюджету Гірської територіальної громади на 2022 рік

07 грудня під головуванням виконуючої обов’язки керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко відбулося представлення проєкту бюджету Гірської територіальної громади на 2022 рік. На заході були присутні не лише керівники структурних підрозділів установи та старости, але і представники місцевих комунальних підприємств, громадські активісти, волонтери.

15:06 07.12.2021

Із 7 грудня на Луганщині скасовуються обмеження «червоного» рівня епіднебезпеки

У Києві та восьми областях України, де спостерігається стабілізація ситуації з поширенням захворюваності на COVID-19, з 7 грудня скасовуються обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

08:36 07.12.2021

Ремонтні роботи на об’єктах Гірської громади продовжуються

Днями з метою осучаснення місць очікування громадського транспорту за кошти місцевого бюджету у місті Гірське завершено облаштування тротуарної плитки на нещодавно встановленій автобусній зупинці по вулиці Центральна. Даний захід відбувся за ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка.

14:29 06.12.2021

Заклади освіти і культури Гірської громади долучилися до відзначення Міжнародного дня волонтера

В рамках відзначення Міжнародного дня волонтера у закладах освіти і культури Гірської громади проведено ряд заходів: виховні години, інформаційно-пізнавальні лінійки, виставки малюнків, перегляд фільмів про роботу українських волонтерів на сході країни тощо. А у бібліотеках громади оформлені тематичні книжкові виставки.

10:50 06.12.2021

Мешканця Гірської громади відзначено з нагоди Міжнародного дня волонтера

У всьому світі 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера. Важливою складовою святкування має бути вшанування наших співгромадян, які своїми силами, часом, станом душі, а іноді і жертвуючи власним життям, приходять на допомогу потребуючим.

16:30 03.12.2021

Фахівці ACTED взяли проби вод у Гірській громаді

03 грудня фахівці з питань екології міжнародної неурядової організації ACTED взяли проби вод у Гірській громаді. Допомагав їм в цьому голова громадської організації "Будемо удосконалювати місто Гірське" Артем Вовк. Це стало можливим в рамках проєкту «Підвищення стійкості до ризику катастроф на Сході України», що реалізується за фінансової підтримки уряду Великої Британії.

16:01 03.12.2021

Щороку разом зі світовою спільнотою Гірська громада відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

03 грудня з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» підопічним були вручені подарункові набори за місцем їх проживання.

14:54 03.12.2021