Дата: від до Скинути

Всеукраїнський фермерський онлайн-форум «Актуальні напрями державної підтримки агросектора»

18 листопада посадові особи відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської ВЦА з місцевими фермерами взяли участь у Всеукраїнському фермерському онлайн-форумі до Дня працівників сільського господарства «Актуальні напрями державної підтримки агросектора», який організували Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнський Конгрес Фермерів, Всеукраїнська асоціація громад.

14:25 18.11.2021

Відбулася нарада щодо організації роботи КП «Гірський комунальник» на 2022 рік

18 листопада під головуванням керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка відбулася нарада щодо організації роботи КП «Гірський комунальник» на 2022 рік.

14:10 18.11.2021

Відбулася оналайн-нарада щодо організації роботи з правових та кадрових питань

18 листопада під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулася оналайн-нарада щодо організації роботи з правових та кадрових питань у якій взяли участь керівники структурних підрозділів і старости.

13:15 18.11.2021

Відбулася робоча зустріч керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з посадовими особами Фонду соціального страхування

17 листопада відбулася робоча зустріч керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка з посадовими особами Попаснянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області. До участі також були запрошені посадовці Гірської міської військово-цивільної адміністрації.

21:17 17.11.2021

На території Гірської громади триває обстеження ясеневих лісових насаджень та пришляхових смуг

З метою своєчасного виявлення та недопущення розповсюдження ясеневої смарагдової вузькотілої златки на території Гірської громади триває обстеження ясеневих лісових насаджень та пришляхових смуг.

11:42 17.11.2021

Гірською міською ВЦА отримано обладнання для створення Громадської платформи впливу на прийняття рішень та створенні Універсальної платформи е-демократії

Сьогодні, 16 листопада, в рамках реалізації компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації» Програми відновлення та розбудови миру (ПРООН), яка реалізується в Україні, Гірською міською військово-цивільною адміністрацією отримано спеціальне обладнання для впровадження проєкту Громадської платформи впливу на прийняття рішень та створенні Універсальної платформи е-демократії у Гірській громаді. Це створить умови для доступу громадськості до сучасних інструментів електронної демократії.

15:11 16.11.2021

Українці, що мають паспорти-книжечки, зможуть змінити місце проживання онлайн у Дії

Уряд ухвалив зміни до постанови про експериментальний проєкт щодо зміни місця реєстрації в електронній формі. Підтвердити місце реєстрації можна буде завдяки електронному витягу, який отримуватимемо на порталі Дія.

16:25 13.11.2021

Посадові особи Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у онлайн-зустрічі на тему: «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні»

10 листопада посадові особи Гірської міської військово-цивільної адміністрації з метою покращення стану управління ризиками у Гірській громаді взяли участь у онлайн-зустрічі, яку проводили представники БФ «Право на захист» разом з представниками «Філії ACTED».

13:46 12.11.2021