Дата: від до Скинути

Гірська міська територіальна громада активно долучилась до екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна»

За активної участі керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка протягом листопада-грудня поточного року на території громади було висаджено 434 дубів, 175 ялинок та 56 листяних дерев. До акції долучилися заклади охорони здоров’я, культури, навчальні заклади, приватні підприємства, посадовці Гірської міської ВЦА, учасники АТО/ООС, пересічні громадяни та небайдужі мешканці Гірської громади.

13:13 10.12.2021

Бібліотеки Гірської громади долучаються до відзначення сторіччя Другого Зимового походу Армії УНР

У листопаді-грудні цього року виповнюється 100 років Другого Зимового походу Армії Української Народної Республіки – партизансько-повстанської операції 1921 року. Вона організована Армією УНР для підняття збройного повстання проти більшовицької влади та відновлення української державності.

11:33 10.12.2021

На Луганщині запустили мобільний додаток для оперативного оповіщення про надзвичайні події

Нещодавно запрацював мобільний додаток «Увага Луганщина». Його розробили задля того, щоб мешканці Луганщини вчасно та оперативно інформували про будь-які надзвичайні події, надзвичайні ситуації на території Луганської області.

10:50 10.12.2021

До уваги мешканців Гірської міської територіальної громади

В населених пунктах Гірської міської територіальної громади перейменовано деякі об’єкти топоніміки. В місті Гірське вулицю Карла Маркса перейменовано на вулицю Григорія Сковороди; в смт Нижнє вулицю Колхозна перейменовано на вулицю Пилипа Орлика. У зв’язку з цим до словника вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно були внесені відповідні зміни.

14:00 09.12.2021