Дата: від до Скинути

Гірська міська військово-цивільна адміністрація візьме участь у спільній акції з висаджування дерев у сквері Пам’яті

Молодь – це рушійна сила і наше майбутнє. Саме тому у Гірській громаді приділяється так багато уваги саме розвитку молодіжного руху, підтримці всіх молодіжних ініціатив. Як раз з приводу реалізації однієї із таких ініціатив 29 вересня поспілкувався з випускниками Гірського ліцею – представниками шкільного соціального підприємства «Wood&Kids.UA» керівник Гірської міської ВЦА Олексій Бабченко.

14:03 29.09.2021

10:04 29.09.2021

Збірна команда Гірської міської територіальної громади серед учнів закладів загальної середньої у змаганнях «Спортивна надія України» зайняли почесне третє місце

25 вересня на базі КЗ «Кадетський корпус імені героїв «Молодої гвардії» відбулися спортивні змагання «Спортивна надія України». Гірську ОТГ представляли юнаки та дівчата 2006-2007 років народження. Юні спортсмени змагалися з вправності із футболу, волейболу, тенісу та атлетики. У загальному заліку збірна команда Гірської ОТГ зайняла почесне третє місце, а у змаганнях з настільного тенісу учень восьмого класу Золотівського ліцею №5 Олександр Чмирь виборов друге місце. Збірна громади з міні-футболу посіла призове перше.

16:15 27.09.2021

У Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини

27 вересня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово – цивільної адміністрації Інни Деміденко відбулося засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини, яка працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

14:46 27.09.2021

Відбулося засідання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

27 вересня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

13:44 27.09.2021

Благоустрій Гірської громади продовжується

У Гірській міській територіальній громаді продовжується робота з благоустрою. Наразі майже завершено будівництво тротуарної доріжки від скверу «Сонячний» до вулиці Медична, що у місті Золоте. Завершення робіт, які виконує приватне підприємство «АДВ», планується на другу декаду жовтня поточного року. Слід зауважити, що кошти на ремонт доріжки – близько трьох мільйонів гривень – були виділені з місцевого бюджету.

13:37 27.09.2021

Відбулася робоча нарада з питань затвердження місцевої програми соціально-економічного розвитку, розробки стратегії розвитку громади та планування бюджету на наступний рік

23 вересня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулася робоча нарада з питань затвердження місцевої програми соціально-економічного розвитку, розробки стратегії розвитку громади та планування бюджету на наступний рік.

14:56 24.09.2021

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в Гірській обласній спеціальній школі

23 вересня фахівці служби у справах дітей Гірської міської військово-цивільної адміністрації спільно з представниками поліції в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу провели інформаційні заходи для вихованців Гірської обласної спеціальної школи для різних вікових груп.

12:24 24.09.2021

Інформаційно-просвітницька діяльність щодо протидії насильству в Гірській громаді продовжується

Гірська міська об’єднана територіальна громада у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» долучились до проєкту «Посилення потенціалу сектору юстиції для ефективного впровадження законодавства про домашнє насильство та законне розширення можливостей постраждалих від домашнього насильства та жінок, що перебувають у групі ризику у Донецькій та Луганській областях», метою і завданням якого є підвищенням правової обізнаності мешканців та мешканок громади про гендерно зумовлене, в тому числі – домашнє насильство.

20:15 23.09.2021

Представники Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) провели робочу зустріч із забезпечення процесу підвищення доступності соціальних послуг для населення громади

23 вересня у актовій залі Гірської міської військо-цивільної адміністрації представники Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) провели робочу зустріч із забезпечення процесу підвищення доступності соціальних послуг для населення громади.

16:27 23.09.2021