Харчоблок Тошківського ліцею устаткували сучасним обладнанням

Цього тижня до харчоблоку Тошківського ліцею було доставлене нове сучасне електронне та побутове обладнання, а також посуд. Устаткування було придбано за кошти місцевого бюджету. Тож, впевнено можна сказати, що модернізація харчування у закладах освіти Гірської громади відповідно до нововведень продовжується. Нагадаємо: розпорядженням керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації цього навчального року всі без виключення здобувачі освіти харчуватимуться безкоштовно.

15:07 23.09.2021

У рамках святкування Міжнародного Дня Миру в навчальних закладах Гірської громади пройшли заходи, мета яких – привернення уваги до проблеми миру й ефективних способів його досягнення

У освітніх закладах громади проводилися шкільні лінійки «Нам потрібне мирне небо!», організовувалися тематичні виставки дитячих малюнків «Ми за мир у всьому світі», проводилися години спілкування "Діти всієї Землі миру радіють, а не війні!", "Хай буде мир на всій землі", «Мир на землі – радість у родині» та тематичні уроки-квести «За мир у всьому світі», патріотичні флешмоби.

14:03 22.09.2021

Відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми

Днями під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми.

13:52 20.09.2021

Керівник Гірської міської ВЦА привітав рятувальників із професійним святом

Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко долучився до урочистих заходів з нагоди Дня рятівника, що відбулися у Лисичанському міському будинку культури 17 вересня.

18:39 17.09.2021

У Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини

16 вересня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово – цивільної адміністрації Інни Деміденко відбулося засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини, яка працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення інтересів кожної дитини, реалізації її прав та інтересів.

08:10 17.09.2021

Здорові діти – майбутнє України!

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. В Гірській громаді в закладах освіти вже доброю традицією стало проведення «Малих Олімпійських ігор». Золотівській ліцей №16 також долучився до цього чудового заходу під девізом: «Здорові діти – майбутнє України» до Дня фізичної культури та спорту та в рамках Олімпійського тижня з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя. Адже спорт - це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури й стиль життя - це саме життя, рух вперед! Тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів

13:41 15.09.2021

В Золотівському ліцеЇ №5 відбулися спортивні змагання «Малі Олімпійські ігри»

З метою розвитку олімпійського руху серед дітей та молоді, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом 10 вересня в Золотівському ліцеЇ №5 відбулися спортивні змагання «Малі Олімпійські ігри» серед учнів 1-11 класів.

08:41 13.09.2021

10 вересня керівником Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексієм Бабченко було проведено робочу зустріч з представниками міжнародної неурядової організації  ACTED

Cторони обговорили та узгодили питання подальшого двостороннього співробітництва, визначилися із пріоритетними напрямками роботи, із стратегія роботи щодо зменшення ризиків при виникненні надзвичайних ситуацій на території громади, необхідності створення системи оповіщення тощо. Крім того, учасниками зустрічі обговорювалося питання щодо проведення аналізів ґрунтових вод через спостережні свердловини для виявлення хімічного забруднення через безпосередню наближеність до шахт. У підсумку було досягнуто домовленості з приводу проведення опитування населення з метою формування переліку негативних аспектів, які суттєво впливають на життєдіяльність населення з метою їх зменшення у подальшому. Наприкінці зустрічі керівник ВЦА подякував представникам ACTED за небайдужість та допомогу та висловив сподівання на продовження співпраці.

14:35 10.09.2021

УВАГА! НАВЧАННЯ!

У вересні 2021 року Попаснянський районний центр зайнятості пропонує безкоштовно пройти професійне навчання у Золотівському професійному ліцеї та отримати робітничу професію «Гірник підземний» та «Машиніст підземних установок» з подальшим працевлаштуванням.

12:00 10.09.2021