Засідання координаційної групи

20 серпня у Гірській міській військово-цивільній адміністрації за участі державного експерту експертної групи з гуманітарного розмінування Директорату реінтеграції та гуманітарного розмінування  міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Марини Хозіної, головного спеціаліста Сектора у Луганській області Богдана Ядрихінського та заступника керівника Олексія Невечері відбулося перше засідання Координаційної групи з питань протимінної діяльності. Метою засідання було започаткування роботи Координаційної групи з питань протимінної діяльності при Гірській міській ВЦА, а також забезпечення стратегічного планування та розробки плану дій з навчання ризикам небезпек від мін та вибухонебезпечних залишків війни, забезпечення реалізації заходів з навчання місцевого населення ризикам небезпек від мін та вибухонебезпечних залишків війни, а також забезпечення інтеграції і координації різноманітних заходів, проєктів і програм з протимінної діяльності за організаційно-методичної підтримки Мінреінтеграції.

16:20 20.08.2021

Тринадцятиметровий флагшток для прапора встановлено на шахті «Золоте»

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Дня Незалежності України за ініціативи директора ВП шахта «Золоте» ДП «Первомайськвугілля» Михайла Бєліцького під проєктуванням головного інженера шахти Ігоря Новоселова та за підтримки Гірської міської військово-цивільної адміністрації було встановлено 13-метровий флагшток для церемонії урочистого підняття Державного Прапора України.

14:05 20.08.2021

20 серпня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів багатоквартирних будинків від мереж централізованого опалення з ініціативи споживачів.

09:52 20.08.2021

19 серпня у Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулась зустріч Робочої групи з питань громадської безпеки гендерної рівності, соціальної згуртованості та протидії насильству.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів Гірської міської ВЦА, відділу поліції ГУ Національної поліції в Луганській області та представники громади.

09:09 20.08.2021

Мешканцям Гірської громади надали консультації з питань пенсійного забезпечення

З метою надання консультаційної допомоги мешканцям Гірської територіальної громади з питань пенсійного забезпечення населенню, 17 серпня, було здійснено виїзний прийом начальником головного Управління пенсійного фонду України в Луганській області Шаруновою Ольгою Веніамінівною та заступником начальника головного Управління пенсійного фонду України в Луганській області Приймак Евеліною Дишивною.

08:41 18.08.2021

В Гірській територіальній громаді заборонено використання феєрверків та салютів

З метою уникнення масових пожеж, провокацій щодо порушення режиму повного і всеосяжного припинення вогню, у зв’язку з можливістю здійснення терористичних актів, а також попередження нещасних випадків, пов’язаних із використанням феєрверків, салютів та петард, розпорядженням керівника Гірської міської ВЦА від 13 серпня 2021 № 363 з 18 серпня 2021 року на території населених пунктів Гірської міської територіальної громади ЗАБОРОНЕНО використання феєрверків, салютів, піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

15:38 17.08.2021

Начальником відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської ВЦА Віталієм Коваленко спільно з загальним відділом Гірської міської ВЦА 17 серпня проведено спільне засідання з питання щодо запровадження в роботу Гірської міської ВЦА електронної системи консультацій з громадськістю.

15:35 17.08.2021

Набрав чинності Закон України «Про внесення змін до статті 21 Закону України «Про лікарські засоби» щодо заборони продажу лікарських засобів дітям»

Законом забороняється реалізація (відпуск) лікарських засобів (у тому числі з використанням інформаційно-комунікаційних систем дистанційним способом) малолітнім особам (віком до 14 років), а також доставка лікарських засобів кінцевому споживачу – малолітній особі.

15:00 17.08.2021