У Гірській міській громаді децентралізація опалення продовжується

Задля продовження децентралізації системи опалення в Гірській міській військово-цивільній адміністрації 02 вересня відбулося засідання комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів багатоквартирних будинків від мереж централізованого опалення з ініціативи споживачів. Проходило воно під головуванням заступника керівника ВЦА Олексія Невечері.

12:35 02.09.2021

До Гірської міської громади завітали представники китайської компанії Huan Yu Xing Ye (Beijing) Film Culture Medialo., Co., Ltd з програми «ON THE ROAD»

Відбувся дружній візит 01 вересня поточного року. На меті у представники китайської компанії Huan Yu Xing Ye (Beijing) Film Culture Medialo., Co., Ltd було спілкування з сім’ями, які проживають у населених пунктах громади на лінії розмежування. «У зв’язку із війною на сході України ми бажаємо приділити більше уваги постраждалим сім’ям, а особливо дітям, які стали свідками жахливих подій з метою продемонструвати жорстокість війни і цінність миру», - зауважили вони. Спочатку гості завітали до родини, в якій виховуються під опікою двоє дітей. Діти розповіли гостям про війну, про те, що бачили, про життя родини та інше. З нагоди свята 01 вересня закордонна делегація подарувала малечі ноутбук та солодощі. Завершився візит робочою зустріччю делегатів з керівництвом Гірської міської військово-цивільної адміністрації. У дружній атмосфері сторони поспілкувалися з приводу започаткування партнерських відносин та обговорили план подальшої співпраці. Слід зазначити, що китайські партнери представляли програму “ON THE ROAD”, яку ведуть двоє досвідчених продюсерів-мандрівників. Команда створила декілька сезонів програми. Її вже переглянули більше ніж 100 мільйонів глядачів. Вона вийде в ефір осінню 2021 року на Південно-східному супутниковому телебаченні. Це один із найбільш впливових провінційних ТБ каналів в Китаї, а також на IQIYI – основній стрімінговій медіаплатформі в Китаї.

12:27 02.09.2021

Для сталого забезпечення жителів громад теплом необхідно збільшити частку ПДФО до місцевих бюджетів - АМУ звернулася до Прем'єр-міністра

Зростання цін на природний газ та послуги з його розподілу ставить під загрозу проходження опалювального сезону 2021/2022 роки, адже на органи місцевого самоврядування покладається непосильне фінансове навантаження.

09:16 02.09.2021

Сьогодні в усіх навчальних закладах Гірської об’єднаної територіальної громади відбулось свято Першого дзвоника

Цього року, як і минулоріч, пандемія коронавірусу внесла свої корективи у відзначення Дня знань. Святково, але з дотриманням карантинних вимог, діти розпочали навчальний рік

15:54 01.09.2021

Відбулася щорічна серпнева нарада директорів

31 серпня на базі Золотівського ліцею №16 за участі заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко відбулася щорічна серпнева нарада директорів.

15:12 31.08.2021

АМУ вітає підписання Президентом Закону, який сприятиме сталому забезпеченню жителів громад теплом та гарячою водоюАМУ вітає підписання Президентом Закону, який сприятиме сталому забезпеченню жителів громад теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня.

11:15 31.08.2021

Відбулося засідання ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду

30 серпня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко та за участі представників структурних підрозділів Гірської міської ВЦА відбулося засідання ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду.

13:44 30.08.2021

Гірська міська територіальна громада вшанувала пам'ять захисників України

У неділю 29 серпня в Гірському вшанували пам’ять захисників України, які загинули під час АТО/ООС, приуроченої до Іловайської трагедії. Тоді країна втратила 366 героїв, 429 воїнів отримали різні поранення, 300 потрапили в полон, деякі пропали безвісти.

15:00 29.08.2021

Золотою медаллю відзначений Золотівський ліцей

27 серпня в місті Сєвєродонецьку в приміщенні обласного музично-драматичного театру відбувся регіональний серпневий педагогічний форум «ОСВІТА Луганщини 30: стратегічні цілі та пріоритетні напрями». Форум був проведений у формі панельних дискусій за напрямками: «Шляхи трансформації управління освітою як запорука успішного проведення освітніх реформ», «Створення інноваційного освітнього простору в умовах реформування освітньої галузі», «Освіта можливостей: нові горизонти в професійній та вищій освіті». З привітальним словом до освітян звернувся голова Луганської ОДА Сергій Гайдай. Приємні слова на адресу освітян Луганщини пролунали від начальника Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Кононенка, який вперше відвідав Луганщину. На форумі Золотою медаллю був відзначений Золотівський ліцей 16 (директор Заїка Володимир), який брав участь у XІІ Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2021"

19:51 27.08.2021