Відбулася нарада з питань організації архівної справи та діловодства

15 квітня представники Сєвєродонецької райдержадміністрації: начальник архівного відділу Кристина Хащенко і головний спеціаліст Юлія Сергєєва, провели виїзну робочу нараду з питань організації архівної справи та діловодства для посадовців Гірської міської військово-цивільної адміністрації. Під час наради представників райдержадміністрації ознайомили зі станом науково-технічного опрацювання документів постійного зберігання та з особового складу, обговорили питання подальшої співпраці щодо оперативного їх упорядкування, оглянули загальний стан приміщень, де зберігаються документи. Спеціалісти з питань архівної справи райдержадміністрації надали методичні рекомендації з питань складання описів справ постійного зберігання та з особового складу, складання актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, та озвучили основні вимоги під час формування архівних справ.

14:09 15.04.2021

Глава держави підписав закони, що посилюють відповідальність за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог пожежної та техногенної безпеки» № 1366-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року з ініціативи Кабінету Міністрів.

13:21 15.04.2021

Керівником Гірської міської військово-цивільної адміністрації підписано Меморандум із Міжнародним Комітетом Червоного Хреста

Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко підписав Меморандум про взаєморозуміння із Міжнародним Комітетом Червоного Хреста. Міжнародну організацію представляв голова СубДелегації МКЧХ у Сєвєродонецьку Хосні Джаррар.

09:57 15.04.2021

Як новоствореним громадським організаціям подати документи для державної реєстрації у Луганській області

Після проведення установчих зборів засновників та підготовки всіх необхідних документів перед засновниками та особою, яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій, постає необхідність подати документи для державної реєстрації новоствореної громадської організації на державну реєстрацію.

22:44 06.04.2021