Гірська міська військово-цивільна адміністрація візьме участь у спільній акції з висаджування дерев у сквері Пам’яті

Дата: 29.09.2021 14:03

Молодь – це рушійна сила і наше майбутнє. Саме тому у Гірській громаді приділяється так багато уваги саме розвитку молодіжного руху, підтримці всіх молодіжних ініціатив. Як раз з приводу реалізації однієї із таких ініціатив 29 вересня поспілкувався з випускниками Гірського ліцею – представниками шкільного соціального підприємства «Wood&Kids.UA» керівник Гірської міської ВЦА Олексій Бабченко.

Кирило Пелецький та Анастасія Руденко розповіли очільнику громади про своє невеличке виробництво: юні підприємці займаються виготовленням дерев’яних виробів та вважають, що проблема зелених масивів – одна з найважливіших екологічних проблем у громаді, тому хочуть скерувати зароблені кошти в озеленення міста Гірське.

Олексій Бабченко підтримав ідею школярів та пообіцяв всебічну підтримку починаючим підприємцям. Під час спілкування сторони визначилися із першим об’єкт озеленення – це буде сквер Пам’яті захисникам українського народу та української державності, розташований на центральній вулиці Гірського.

«Сподіваюсь, що це наш перший, але не останній спільний проєкт», – зауважив керівник ВЦА та отримав на згадку про зустріч хендмейд-вироб від «Wood&Kids.UA».