Інформаційно-просвітницька діяльність щодо протидії насильству в Гірській громаді продовжується

Дата: 23.09.2021 20:15

Гірська міська об’єднана територіальна громада у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» долучились до проєкту «Посилення потенціалу сектору юстиції для ефективного впровадження законодавства про домашнє насильство та законне розширення можливостей постраждалих від домашнього насильства та жінок, що перебувають у групі ризику у Донецькій та Луганській областях», метою і завданням якого є підвищенням правової обізнаності мешканців та мешканок громади про гендерно зумовлене, в тому числі – домашнє насильство.

В рамках зазначеного проєкту 23 вересня відбулася робоча зустріч посадовців Гірської міської ВЦА, представників МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та поліцейських місцевого відділку для передачі інформаційно-просвітницьких матеріалів із запобіганню насилля. Ці матеріали були розміщені як у Гірській міській ВЦА, так і у Гірському та Золотівському ліцеях.