Представники Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) провели робочу зустріч із забезпечення процесу підвищення доступності соціальних послуг для населення громади

Дата: 23.09.2021 16:27

23 вересня у актовій залі Гірської міської військо-цивільної адміністрації представники Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) провели робочу зустріч із забезпечення процесу підвищення доступності соціальних послуг для населення громади.

Для всебічного обговорення питання до участі були запрошені заступники керівника Гірської міської ВЦА Ірина Бєліцька та Інна Деміденко, керівники профільних структурних підрозділів ВЦА, медичних закладів та представники благодійних фондів, що надають медичні та соціальні послуги на території Гірської громади.

Представниками ПРООН було презентовано розроблений проєкт моделі співпраці медичних та соціальних служб у Гірській ОТГ. Після чого учасники обговорили сильні та слабкі сторони представленої моделі та висказали пропозиції щодо її удосконалення.

У підсумку було погоджено проєкт впровадження горизонтальної моделі соціально-медичних послуг на території Гірської ОТГ.