Дата: від до Скинути

У Гірській громаді розпочато міську кампанію з відлову та стерилізації безпритульних тварин

Сьогодні у Гірській громаді розпочато міську кампанію з відлову та стерилізації безпритульних тварин. Такі роботи організовано відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та «Про захист тварин від жорстокого поводження», з метою профілактики сказу та гуманного регулювання чисельності популяції безпритульних тварин на території Гірської громади.

17:22 06.10.2021

У Гірській громаді запрацювала поліцейська станція

05 жовтня у Гірській міській територіальній громаді було відкрито першу поліцейську станцію. Відкрили її на кварталі Сонячному у місті Золоте, яке найближче розташовано до лінії розмежування. Реалізація такого важливого для громади проєкту стала можливою в рамках співпраці Гірської міської військово-цивільної адміністрації із ПРООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Так, за кошти міжнародних донорів було зроблено ремонт приміщення поліцейської станції, розпочатий на початку цього року, та устатковано станцію новою оргтехнікою, місцями зберігання документації (сейфами), засобами зв’язку і комунікацій.

16:30 05.10.2021

04 жовтня Естонська делегація канцлерів на чолі з Канцлером Міністерства закордонних справ Естонії завітали до Золотого-4

04 жовтня Естонська делегація канцлерів на чолі з Канцлером Міністерства закордонних справ Естонії Йонатаном Всевівом завітали до Золотого-4. Зустрічали делегацію керівництво Луганської обласної державної адміністрації, керівництво Гірської міської військово-цивільної адміністрації та командувач Об’єднаних сил.

18:24 04.10.2021

Переможці конкурсу відеоробіт "Луганщина очима молоді"

З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України Департаментом у співпраці з Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України», ГО «Лабораторія розвитку Луганщини», Агенцією регіонального розвитку Луганської області було проведено конкурс відеоробіт патріотичного спрямування «Луганщина очима молоді».

11:55 04.10.2021

У Гірській міській громаді продовжується децентралізація опалення

Задля продовження децентралізації системи опалення в Гірській міській військово-цивільній адміністрації 04 жовтня відбулося засідання комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів багатоквартирних будинків від мереж централізованого опалення з ініціативи споживачів. Проходило воно під головуванням заступника керівника ВЦА Олексія Невечері.

11:26 04.10.2021

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади підопічним були вручені подарункові продовольчі набори

14:54 01.10.2021

“Перший європейський амбасадор політично ще неіснуючої України” — сьогодні 180 років від дня народження Михайла Драгоманова

Відповідно до Постанови Верховної Ради України “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році” 18 вересня (30 вересня за новим стилем) відзначається 180 років від дня народження Михайла Драгоманова (1841–1895), громадського та політичного діяча, історика, публіциста, літературознавця, фольклориста. Знакова постать української та світової суспільно-політичної думки. Справжній патріот, котрий вважав, що головною причиною тієї хвороби, котра під’їдає всі зусилля українського народу є відсутність незалежності. Зіграв важливу роль у творенні першого українського політичного проєкту – Русько-Української радикальної партії (1890).

08:43 30.09.2021

Бабин Яр – це трагедія всього людства

Бабин Яр – це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. 80 років тому, наприкінці вересня 1941 року, на колишній київській околиці у Бабиному Яру фашистами було розстріляно сотні тисяч людей, головним чином євреїв. Але і пізніше саме сюди, у Бабин Яр, привозили на страту людей різних національностей, військових і цивільних. Загибель єврейського населення стала частиною загальної трагедії, яку пережив увесь багатонаціональний народ України.

16:42 29.09.2021