04 жовтня Естонська делегація канцлерів на чолі з Канцлером Міністерства закордонних справ Естонії завітали до Золотого-4

Дата: 04.10.2021 18:24

04 жовтня Естонська делегація канцлерів на чолі з Канцлером Міністерства закордонних справ Естонії Йонатаном Всевівом завітали до Золотого-4. Зустрічали делегацію керівництво Луганської обласної державної адміністрації, керівництво Гірської міської військово-цивільної адміністрації та командувач Об’єднаних сил.

Члени делегації зустрілися та поспілкувалися з цивільними мешканцями Золотого-4, ознайомилися зі станом покриття мережею Інтернет, що стало можливим у рамках реалізації проєкту «Підключення населених пунктів області до якісного Інтернет-зв’язку» за кошти Уряду Естонської Республіки.

Завершився візит робочою зустріччю делегатів з військовослужбовцями КПВВ «Золоте». Естонські урядовці особисто ознайомилися з актуальною ситуацією та наслідками триваючої агресії РФ.