Новотошківський ліцей №10 відзначив 60-річний ювілей

22 грудня відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 60-річчя закладу освіти. На святкування ювілею завітали керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко, голова Сєвєродонецької районної державної адміністрації Роман Власенко, керівники структурних підрозділів Гірської міської ВЦА, керівники навчальних закладів, голови громадських організацій Гірської громади, військові та випускники навчального закладу.

10:33 23.12.2021

Проведено робочу зустріч з представниками енергетичного виробничого кооперативу «Вогник»

22 грудня заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря провів робочу зустріч з представниками енергетичного виробничого кооперативу «Вогник». До участі також були запрошені керівники структурних підрозділів, старости та посадовці Гірської міської ВЦА.

15:49 22.12.2021

Для благоустрою Гірської громади придбана нова спецтехніка

Одним з важливих напрямків роботи з наведення порядку на території громади є покіс трави як у самих населених пунктах, так і на узбіччях доріг. Регулярні заходи в цьому напрямку робить територію більш облаштованою та комфортною.

09:21 22.12.2021

Гірською громадою отримано обладнання від ПРООН

Керівництво Гірської міської військово-цивільної адміністрації реалізувало проєкт запровадження Громадської платформи впливу на прийняття рішень у громаді, що надасть умови для доступу громадськості до сучасних інструментів електронної демократії.

16:00 21.12.2021

Керівництво Гірської міської військово-цивільної адміністрації чекає від мешканців громади цікавих проєктів

З метою розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив мешканців Гірської міської територіальної громади щодо участі у бюджетному процесі на основі впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів місцевого бюджету для вирішення соціально значущих питань, за дорученням керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка відділом правового забезпечення та кадрової роботи в Гірській громаді запроваджується новий інструмент – Бюджет участі.

15:49 21.12.2021

«Дива Святого Миколая»: українські військові провели святкову акцію для дітлахів Гірської громади

21 грудня українські військові та актори Чернігівського обласного театру ляльок ім. О. Довженка завітали до дітлахів Гірської громади із інтерактивною інтермедією "Дарунки Святого Миколая".

15:40 21.12.2021