Дата: від до Скинути

Відбулася робоча зустріч заступника керівника Гірської МВЦА з представниками «Medicos del Mundo» в Україні

14 грудня відбулася робоча зустріч заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко з представниками «Médicos del Mundo» в Україні. До участі також були запрошені заступники керівника та керівники структурних підрозділів Гірської МВЦА.

07:46 15.12.2021

Відбулася робоча зустріч з педставниками КП «Попаснянський районний водоканал»

14 грудня відбулася робоча зустріч заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері з керівниками структурних підрозділів комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал». До участі також були запрошені посадовці Гірської міської військово-цивільної адміністрації.

15:34 14.12.2021

Відбулося засідання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

14 грудня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

11:46 14.12.2021

«Почавши працювати на посаді Віце-прем’єра-Міністра з питань тимчасово окупованих територій, я дуже задоволена співпрацею з місцевими владами Донецької, Луганскої та Херсонської областей. Бачу справжнє партнерство між центральною та місцевою владами. Зрештою прискорений розвиток економіки Донбасу можливий тільки за умови злагодженої спільної роботи місцевої та центральної влади. Тільки так ми зможемо створити в регіоні клімат для збільшення інвестицій та створення нових робочих місць» - звернулась до учасників заходу Ірина Верещук.

08:16 14.12.2021