Проведено робочу зустріч з представниками енергетичного виробничого кооперативу «Вогник»

Дата: 22.12.2021 15:49

22 грудня заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря провів робочу зустріч з представниками енергетичного виробничого кооперативу «Вогник». До участі також були запрошені керівники структурних підрозділів, старости та посадовці Гірської міської ВЦА.

Під час зустрічі представники «Вогник» презентували проєкт «Трансформери: Перезапуск регіону», який реалізується за участі ГО «Правополіс» у співпраці з ГО «Екодія» та Коаліції «Енергетичний перехід» за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна та Лабораторії з інноваційного розвитку ПРООН в Україні. Метою проєкту є пошук та впровадження альтернативних рішень для пришвидшення відмови від вугілля та газу на користь альтернативного палива.

В ході презентації та подальшого плідного обговорення були озвучені проблеми забезпечення паливом відділених населених пунктів громади, високої вартості традиційного палива, що суттєво скорочує бюджети родин та переваги використання відновлювальних джерел енергії: сонячних панелей, біогазу, газогенераторних станцій на біопаливі тощо.

Наприкінці зустрічі фахівці відповіли на запитання присутніх та вручили тематичні буклети.