Керівництво Гірської міської військово-цивільної адміністрації чекає від мешканців громади цікавих проєктів

Дата: 21.12.2021 15:49

З метою розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив мешканців Гірської міської територіальної громади щодо участі у бюджетному процесі на основі впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів місцевого бюджету для вирішення соціально значущих питань, за дорученням керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка відділом правового забезпечення та кадрової роботи в Гірській громаді запроваджується новий інструмент – Бюджет участі.

Бюджет участі – процес взаємодії Гірської міської ВЦА з громадськістю, направлений на залучення мешканців територіальної громади до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу визначеної Гірською міською ВЦА частини місцевого бюджету через подання відповідних ініціативних проєктів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем Гірської міської територіальної громади, та проведення відкритого громадського голосування за такі проєкти.

21 грудня під головуванням заступника керівника Ірини Бєліцької було проведено спільну нараду з керівниками відділу правового забезпечення та кадрової роботи Віталієм Коваленко та загального відділу – Євгенією Шевченко з метою опрацювання організаційних питань запровадження Бюджету участі, відпрацьовано етапи проходження проєктів. Завершуються процедури з підключення електронної системи «Громадський бюджет».

Наразі керівнику Гірської міської ВЦА подано на підпис проєкт розпорядження «Про затвердження Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Гірської міської територіальної громади», який розроблено відділом правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської ВЦА.

Тож в наступному 2022 році, чекаємо від мешканців громади цікавих проєктів та успішної їх реалізації.