«Ніч перед Різдвом» у Гірському ліцеї

24 грудня, напередодні Нового року та Різдва, учні старших класів Гірського ліцею відтворили виставу з використанням народних звичаїв та обрядів під назвою «Ніч перед Різдвом» за мотивами роману М. Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».

17:11 24.12.2021

Проведено нараду з впровадження системи НАССР

23 грудня начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олена Бровар спільно з начальником Попаснянського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області Олександром Ткачовим провели онлайн нараду з впровадження системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок харчової безпеки (система НАССР). У нараді також брали участь голови робочих груп НАССР та керівники навчальних закладів.

15:41 24.12.2021

У бібліотеках Гірської громади триває підготовка до новорічних свят

Очікування свята – це вже свято! Так, до Золотівської міської бібліотеки завітав на майстер-клас "Різдвяний віночок" клуб "Любава". Зробивши новорічні прикраси, учасники створили святковий настрій собі та своїм рідним.

17:55 23.12.2021

Дітлахи Гірської громади відвідали виставу «Подарунок Святого Миколая»

23 грудня за ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка учні 1-3 класів навчальних закладів Гірської громади, які знаходяться найближче до лінії розмежування, відвідали святкову виставу «Подарунок Святого Миколая». Новорічно-різдвяна казка поставлена Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром.

17:05 23.12.2021