До уваги мешканців Гірської громади!

Як повідомляє Луганський обласний центр з гідрометеорології, У другій половині дня та ввечері 14 січня та вночі 15 січня очікується посилення північно-західного вітру 25 м/с. Вдень 15 січня 15-20 м/с. (II рівень небезпечності, помаранчевий). На дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, колір жовтий).

13:06 14.01.2022

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих

В Україні дозволили бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих осіб віком від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації – від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу вакцинації незалежно від того, якою вакциною щепилася людина.

15:39 13.01.2022

Відбувся виїзний прийом Мобільного Центру надання адміністративних послуг

12 січня відбувся виїзний прийом громадян смт Новотошківського Мобільним Центром надання адміністративних послуг. Працівники ЦНАПу надавали якісні консультації з адміністративних та соціальних питань відвідувачам, різноманітні довідки. Загалом під час виїзного прийому мобільного офісу ЦНАП у селищі Новотошківське було проконсультовано близько 30 громадян.

17:12 12.01.2022

Затверджено параметри Бюджету участі на 2022 рік

10 січня розпорядженням керівника Гірської міської ВЦА №11 "Про затвердження параметрів Бюджету участі на 2022 рік" було затверджено параметри Бюджету участі, який вперше запроваджено в Гірській громаді, та буде проведено у поточному році.

15:31 12.01.2022

Національний банк України проведе другу хвилю Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству “Шахрай Гудбай”

У 2020 році цільовій аудиторії, а це громадяни від 18 до 25 років, 45+ та учні шкіл, пенсіонери протягом 6 місяців розповідали про безпеку безготівкових розрахунків. У лютому – травні 2022 року планується провести другу хвилю інформаційної кампанії, оскільки в Україні тема шахрайства залишається актуальною.

13:52 12.01.2022

Організацію виконання Закону України «Про основи національного спротиву» обговорили на нараді у Сєвєродонецькій РДА

11 січня керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко взяв участь у нараді голови Сєвєродонецької районної державної адміністрації Романа Власенка. У заході також взяли участь керівництво Попаснянської ВЦА, Попаснянського відділу Національної поліції, представники Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України та одного із формувань Збройних сил України.

13:52 12.01.2022