Увага! Погіршення погодних умов

За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології вночі та в першій половині дня 31 грудня 2021 року по Луганській області очікується туман з видимістю 200-500 м, ожеледь, на дорогах ожеледиця(I рівень небезпечності, колір жовтий).

14:24 30.12.2021

Посадовці Гірської ВЦА долучилися до онлайн-конференції

28 грудня заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інна Деміденко взяла участь у онлайн-конференції, яка проведена Попаснянським районним центром зайнятості. До участі також були запрошені керівники структурних підрозділів Гірської міської ВЦА.

08:44 29.12.2021

У Гірській громаді проведено перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») в Гірській громаді організовується і проходить з метою виховання свідомого, патріотично налаштованого молодого покоління, яке пройшло гарт і отримало розуміння військової справи в юнацькому віці.

15:38 28.12.2021

Новорічний ранок у будинку культури «Україна»

Напередодні Нового року всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята, адже Новий рік – це наче казка для всіх.

19:43 26.12.2021

Гірська міська військово-цивільна адміністрація на шляху створення Комунального некомерційного підприємства первинної медицини

Одним з найважливіших завдань, поставлених керівником Гірської міської ВЦА Олексієм Бабченком, є створення в Гірській громаді власного закладу первинної медицини. Питання надання якісних медичних послуг у новостворених територіальних громадах – одне з основних, які ставлять перед собою органи місцевого самоврядування. Створити умови для надання якісних медичних послуг, знайти професійних сімейних лікарів та забезпечити медичними послугами найвіддаленіші куточки громади – нагальна потреба.

12:57 25.12.2021