Дата: від до Скинути

У Гірській громаді проведено роз’яснювальну роботу на тему пожежної безпеки в осінньо-зимовий період

Для запобігання пожеж в житлових секторах Гірської громади в осінньо-зимовий період працівники Комунального закладу “Центр надання соціальних послуг” спільно з працівниками ГУ ДСНС України у Луганській області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з підопічними особами похилого віку.

08:36 21.12.2021

Гірська громада продовжує оновлення автопарку

За ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка та підтримки народного депутата України Максима Ткаченка Гірська громада отримала комбіновану дорожню машину.

14:16 20.12.2021

Гірський «Шахтар» - переможці кубку керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації

19 грудня у спортзал ВП «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» відбулися змагання Кубка керівника Гірської міської ВЦА з міні-футболу серед дітей 2008-2009 років народження.

12:54 20.12.2021

Новий сміттєвоз для Гірської громади

Днями з метою покращення послуг поводження з побутовими відходами заступнику керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексію Невечері передано ключі від нового сміттєвозу з системою змінних кузовів типу «Скіпліфт».

11:46 20.12.2021

У власність комунального підприємства «Гірський комунальник» Гірської міської ради передано машину для гідродинамічного прочищення труб з причепом

16 грудня у власність комунального підприємства «Гірський комунальник» Гірської міської ради передано машину для гідродинамічного прочищення труб з причепом.

11:30 20.12.2021

У Гірській міській військово-цивільній адміністрації відбулося засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини

17 грудня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово – цивільної адміністрації Інни Деміденко відбулося засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини, яка працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення їх інтересів та реалізації прав. У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів Гірської міської ВЦА.

10:06 20.12.2021

Святий Миколай завітав до дітлахів Гірської громади

Насичений подіями рік добігає кінця і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Напередодні свята до дитячих садочків, ліцеїв, школи мистецтв та бібліотек Гірської громади завітав святий Миколай.

09:26 20.12.2021