Гірський «Шахтар» - бронзові призери турніру з мініфутболу серед юнаків

У Гірській громаді триває різдвяний турнір з мініфутболу. Так, 05 січня на футбольному полі спортзалу ВП «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» продовжилася боротьба в рамках різдвяного турніру за призи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка.

20:28 05.01.2022

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) розпочинає реєстрацію на участь у програмі гуманітарної допомоги на 2022 рік

Про це йшлося на зустрічі керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста, що відбулася 5 січня. Захід відбувся за участі заступника керівника, керівників структурних підрозділів, місцевих представників Товариства Червоного Хреста України, волонтерів та громадських об'єднань, які завжди беруть активну участь у міжнародних проєктах.

18:22 05.01.2022

Як не стати жертвою шахраїв, які представляються співробітниками Червоного Хреста

Міжнародному Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) відомі випадки, коли шахраї представлялись працівниками чи волонтерами Червоного Хреста, щоб виманити гроші за нібито гуманітарну чи благодійну допомогу або отримати особисті дані. Щоб таких прикрих ситуацій було менше, МКЧХ закликає бути уважними та дотримуватись наступних рекомендацій. Переглянути їх можна за посиланням:

14:19 05.01.2022

Гірський «Шахтар» - переможці різдвяного турніру з міні-футболу серед хлопців та дівчат

04 січня у спортзалі ВП «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» за ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка відбувся різдвяний турнір з міні-футболу серед хлопців та дівчат 2012-2013 років народження за призи керівника Гірської МВЦА.

18:46 04.01.2022

Про адміністративний збір

У зв'язку з прийняттям Закону України "Про державний бюджет України на 2022 рік" (далі - Закон) СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.ХАРКІВ) (далі - Управління) звертається з наступним.

17:52 04.01.2022

На Луганщині забезпечено проїзд автомобільними дорогами державного значення

Для ліквідації наслідків негоди в області працює вся наявна дорожньо-прибиральна техніка. Виконуються роботи з розчищення та обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами. Особлива увага приділяється найбільш небезпечним ділянкам – спускам, підйомам, мостам, заокругленим ділянкам.

12:05 04.01.2022