Дітлахи Гірської громади відвідали виставу «Подарунок Святого Миколая»

Дата: 23.12.2021 17:05

23 грудня за ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка учні 1-3 класів навчальних закладів Гірської громади, які знаходяться найближче до лінії розмежування, відвідали святкову виставу «Подарунок Святого Миколая». Новорічно-різдвяна казка поставлена Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром.

Дивовижна пригодницька історія створена в кращих українських обрядових традиціях. Яскрава сценографія і костюми, цікава й повна фантазій режисура, талановита гра акторів – все це зробило новорічне дійство видовищним і святковим, відкриваючи дітям світ прекрасного мистецтва театру.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація вітає наймолодших мешканців громади з новорічними та різдвяними святами.