«Ніч перед Різдвом» у Гірському ліцеї

Дата: 24.12.2021 17:11

24 грудня, напередодні Нового року та Різдва, учні старших класів Гірського ліцею відтворили виставу з використанням народних звичаїв та обрядів під назвою «Ніч перед Різдвом» за мотивами роману М. Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».

Ніби зі шкільного підручника на сцену зійшли безсмертні Гоголівські герої і розважали присутніх у залі. Школярі майстерно відтворили колорит українського села. Хлопці та дівчата колядували, веселили своєю грою усіх глядачів. Юні актори чудово влилися в образи героїв твору.

Талановито та вправно зіграні ролі, майстерність виконання пісень та віршів, українські костюми, ніби перенесли всіх присутніх у ті далекі часи життя українського села, коли люди дійсно вірили у дива, які трапляються в останню ніч перед Різдвом. Наприкінці вистави учасники привітали всіх з новорічними святами.

Глядачі були у захваті від гри акторів та постійно забували, що перед ними звичайнісінькі учні, а присутні на виставі посадовці Гірської міської військово-цивільної адміністрації подарували акторам солодкі подарунки.