Чарівне святкове дійство завітало до учнів Гірської дитячої школи мистецтв

Дата: 25.12.2021 12:14

Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності.

Так 24 грудня учні театрального відділення підготували новорічну виставу з відомими казковими персонажами: Кощій, Ягуся, Кікімора, Джин, Червона Шапочка, Попелюшка з сестрами та мачухою, Добра та Зла феї, Вовк, Царівна-Несміяна, Мальвіна, Сніговик, Дід Мороз та Снігуронька разом з Новим роком-Тигрулею. Герої подарували море емоцій та гарного настрою присутнім. Святкову атмосферу та незабутні враження створили танцювальні номери «Чортики», «Санта-Клауси», «Принцеси» та «Сніговички», підготовлені учнями хореографічного відділення. А веселі пісні учнів вокального відділення викликали бурю оплесків та позитивних емоцій.

Захід, проведений у школі, подарував море позитиву присутнім, море дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.