Відбулася робоча зустріч в рамках проєкту «На лінії зіткнення»

28 січня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірини Бєліцької відбулася робоча зустріч з координатором ГО «Сильні громади» Євгеном Ільченком.

18:01 28.01.2022

Затверджено технічне завдання щодо визначення потреб населення громади у соціальних послугах

28 січня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко відбулося засідання робочої групи з визначення потреб Гірської міської територіальної громади в соціальних послугах.

16:31 28.01.2022

Програма Президента Володимира Зеленського Велике будівництво – це інвестиція для наших громадян, в чому переконався кожний українець

Пишаюсь, що Луганщина у трійці лідерів загальнонаціонального рейтингу «Велбуду» - в області швидко і якісно побудовано та відремонтовано 26 об’єктів соціальної інфраструктури. Зокрема, реконструйовані чотири сільські школи, два дитячих садочки, а також сім лікарських амбулаторій.

11:33 28.01.2022

Здорова нація – сильна держава

Серед учнів 9 – 11 класів Золотівського ліцею №16 пройшли спортивні заняття зимового циклу в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»).

07:30 28.01.2022

Безпека Європи формується сьогодні саме тут, на Сході України. На Луганщину завітали іноземні журналісти

Виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олексій Смирнов зустрівся з представниками європейських медіа в рамках проєкту Академії української преси «Прес-тури для іноземних журналістів до України».

19:28 27.01.2022

Відбулася зустріч з ветераном АТО та ООС

25 січня відбулася зустріч учнів Золотівського ліцею №5 з ветераном АТО та ООС, старшим сержантом відділу прикордонної служби «Золоте» Дмитром Бондарем. Під час зустрічі було презентовано конкурсну роботу в номінації «Література» на тему «Заради честі, миру та майбутнього України, а також презентацію «Повертайся живим».

18:55 27.01.2022