2 лютого - Всесвітній день водно-болотних угідь

Конвенція про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення в першу чергу в якості середовища проживання водоплавних птахів, була підписана 2 лютого 1971 року в місті Рамсаре (Іран), і відтоді носить назву Рамсарської конвенції.

11:42 02.02.2022

У Золотівській дитячій бібліотеці оформлено стенд-календар «Ювілейний вояж»

02 лютого виповнилося 210 років з дня народження Євгена Павловича Гребінки. Ця людина прожила лише 36 років, але зуміла зробити чимало. За 15 років літературної діяльності він опублікував понад 50 повістей, романів, оповідань, байок.

09:44 02.02.2022

Гірська і Золотівська дитячі бібліотеки є офіційним хабом цифрової освіти

З моменту старту освітньої онлайн-програми «Дія. Цифрова освіта» бібліотекарі громади постійно навчаються, удосконалюють свої знання та вміння, для того, щоб допомогти мешканцям громади поліпшити свої цифрові навички.

09:05 02.02.2022

Відбулася презентація Стратегії зниження ризику лих Гірської територіальної громади на 2022-2028 роки

01 лютого в рамках проєкту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні» в результаті плідної співпраці Гірської міської військово-цивільної адміністрації та міжнародної неурядової організації «Філія ACTED» відбулася презентація Стратегії зниження ризику лих Гірської територіальної громади на 2022-2028 роки.

08:27 02.02.2022