Мешканець Гірської громади – переможець конкурсу «Зимова Легенда»

За результатами Всеукраїнського двотурового фольклорного фестивалю-конкурсу «Зимова Легенда» І місце у номінації «інструментальний жанр» здобув Андрій Царицанський – мешканець Гірської громади.

17:49 07.02.2022

Відбулося засідання комісії з питань евакуації населення Гірської громади

07 лютого під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері пройшло засідання комісії з питань евакуації населення Гірської міської територіальної громади.

16:00 07.02.2022

Відбулося засідання з питань створення та функціонування спеціалізованих служб цивільного захисту

07 лютого під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання з питань створення та функціонування спеціалізованих служб цивільного захисту Гірської міської територіальної громади. У засіданні взяли участь заступники керівника, керівники структурних підрозділів та посадовці Гірської міської ВЦА.  На порядку денному розглядалися питання про завдання і функції спеціалізованих служб цивільного захисту. По завершенню заступником керівника Гірської міської ВЦА було надано ряд доручень окремим керівникам структурних підрозділів.

15:36 07.02.2022

Проведено робочу зустріч із начальником Сєвєродонецького РВ № 5 філії ДУ «Центр пробації»

04 лютого заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації із соціальних питань Інна Деміденко провела робочу зустріч із начальником Сєвєродонецького РВ № 5 філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області Андрієм Самойленком. До участі також долучились керівники структурних підрозділів Гірської міської ВЦА.

20:21 04.02.2022

Відбувся виїзний прийом громадян Мобільним Центром надання адміністративних послуг

04 лютого відбувся виїзний прийом громадян смт Новотошківського Мобільним Центром надання адміністративних послуг. Працівники ЦНАПу надавали якісні консультації з адміністративних та соціальних питань відвідувачам, різноманітні довідки. Загалом під час виїзного прийому мобільного офісу ЦНАП у селищі Новотошківське було проконсультовано близько 20 громадян.

16:30 04.02.2022