27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Понад 6 мільйонів людей стали жертвами страшної трагедії. Але й до сьогодні не має остаточних даних щодо точної кількості розстріляних нацистами євреїв та ромів. На території України було розгорнуто цілу систему гетто та впроваджено масові розстріли єврейського населення. Найбільш масовим був розстріл у Бабиному Яру в Києві.

10:24 27.01.2022

Шановні мешканці Гірської громади!

Окрема бригада територіальної оборони Луганської області запрошує всіх бажаючих громадян України віком від 18 років до укладання контракту в резерві в підрозділах територіальної оборони.

10:23 27.01.2022

За два дні українці купили ліків за кошти програми єПідтримка на понад 6,5 млн грн, — Денис Шмигаль

Уряд продовжить підтримувати людей та бізнес в умовах пандемії, зокрема через програму Президента єПідтримка. Про це зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 26 січня.

08:22 27.01.2022

Відбулося засідання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

25 січня під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

16:50 25.01.2022

Gроведено навчальний семінар з питань реалізації Бюджету участі

25 січня начальником відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації Віталієм Коваленко проведено навчальний семінар з питань реалізації Бюджету участі. До семінару долучилися представники громадських організацій, освітніх та медичних закладів, а також небайдужі мешканці громади.

16:23 25.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

На порталі «Гід з державних послуг» можна отримати детальну інформацію про те, як обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою.

14:23 25.01.2022