До уваги мешканців Гірської громади!

Пропонуємо Вам пройти опитування «Дослідження впливу діяльності військово-цивільних адміністрацій на розвиток громад на сході України», розробленого в рамках проєкту, що реалізується Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля за фінансової підтримки Фонду Конрада Аденауераза.

13:12 25.01.2022

Міжнародна неурядова організація «Людина в біді» продовжує реалізацію проєкту «ДОСТУП»

В рамках гуманітарного реагування вздовж лінії зіткнення та надання психосоціальної допомоги населенню, з 2015 року працює лінія психологічної підтримки "Телефон Довіри" 0-800-210-160 цілодобово, безкоштовно з усіх операторів, конфіденційно та анонімно.

07:37 25.01.2022

Графік роботи пересувних мобільних підрозділів Ощадбанку біля лінії розмежування в Луганській області з 24 по 28 січня

З метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат та допомог біля лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, АТ «Ощадбанк» здійснюються заходи щодо функціонування пересувних мобільних підрозділів банку на базі автомобіля КРАЗ.

14:22 24.01.2022

Завершено ліквідацію юридичних осіб: ВЦА с. Новотошківське та с. Жолобок; ВЦА м. Золоте та с. Катеринівка

Відділом правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації завершено процедуру припинення юридичних осіб: «ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЕЛИЩА НОВОТОШКІВСЬКЕ ТА СЕЛА ЖОЛОБОК ПОПАСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (ЄДРПОУ 39805807) та «ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МІСТА ЗОЛОТЕ ТА СЕЛА КАТЕРИНІВКА ПОПАСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (ЄДРПОУ 42084051) шляхом їх приєднання до ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ЄДРПОУ 44019094), про що до ЄДР внесено відповідні записи про припинення юридичних осіб.

11:55 24.01.2022