Внутрішньо переміщені особи продовжують отримувати гуманітарну допомогу
Дата: 13.06.2023 18:15
Кількість переглядів: 52
Сьогодні в рамках співпраці Богданівського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації із Польською Гуманітарною Акцією в Україні, у Першотравенську перші 65 луганчан з числа внутрішньо переміщених осіб отримали гуманітарну допомогу.
Нашим співгромадянам видавалися постільні набори, рушники, посуд, кухонні миючі засоби, ліхтарики, павербанки, батарейки тощо. Видача цієї допомоги продовжиться і завтра.
Слід також зазначити, що незабаром у Богданівку також надійде гуманітарний вантаж і жителі, що проживають у населених пунктах поблизу села, також будуть запрошуватися на видачу.