Бібліотеки Гірської громади долучаються до вшанування Дня пам’яті героїв Крут

29 січня виповнилося 104 роки від часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам'яті, який вже давно перестав сприйматися як пересічна подія.

13:25 31.01.2022

У відповідь на спалах поліомієліту в Україні організована кампанія зі щеплення дітей, які пропустили або не зробили взагалі вакцинацію від вірусу

Через низький рівень охоплення щепленнями поліовірус циркулює в країні й загрожує можливою появою невиліковного паралічу у невакцинованої або не повністю вакцинованої дитини.

09:29 31.01.2022

Проведено засідання комісії з питань передачі об’єктів соціальної сфери

28 січня начальником відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації Віталієм Коваленко проведено засідання комісії з питань передачі об’єктів соціальної сфери.

07:52 31.01.2022

Завершився цей день турніром з футзалом «В єдності – майбутнє України»

Очільник Гірської громади привітав присутніх зі спортивним святом, побажав командам гарної гри та зазначив, що у цей день важлива навіть не перемога, а те, що Схід і Захід разом. Також до теплих слів привітань Олексія Івановича приєдналися й інші почесні гості свята.

19:41 30.01.2022

Схід і захід разом

В рамках зустрічі з нагоди Дня Соборності України делегація із Західної України відвала соціально-культурні об’єкти Гірської громади.

13:20 30.01.2022

"Схід і Захід разом" - під таким гаслом пройшла низка заходів в Гірській громаді цими вихідними.

Розпочалися вони 29 січня робочою зустріччю представників із Західної України, до складу делегації якої увійшли представники Львівщини, Рівненщини, та Луганської області.

11:42 30.01.2022