Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Уряд ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 гривень, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

12:59 20.01.2022

Заходи патріотичного спрямування до Дня Соборності України пройшли у Золотівському ліцеї №16

19 січня для учнів Золотівського ліцею №16 проведено екскурсію "Історія нашого рідного краю", під час якої вихованці збагатили свої знання про рідний край, звичаї, обряди та традиції, побут українського народу.

12:31 20.01.2022

Уряд скоротив термін дії «зелених» COVID-сертифікатів про вакцинацію

Термін чинності «зелених» COVID-сертифікатів в Дії, що підтверджують вакцинацію від коронавірусної хвороби, скорочено з 365 до 270 днів. Відповідні зміни були внесені сьогодні до постанови КМУ №677 від 29 червня 2021 р.

18:10 19.01.2022

МОЗ про симптоматику нового штаму коронавірусу «Омікрон»

Світові тенденції свідчать про стрімке поширення нового штаму COVID-19 «Омікрон». Наразі щодо нього ще тривають дослідження, проте вже можна виокремити симптоми, які найчастіше зустрічаються у хворих на вказаний штам.

17:44 19.01.2022

Проєкт Code Club Україна запускає клуби програмування для дітей 8-17 років у Луганській області!

Запрошуються вчителі, IT-фахівці, бібліотекарі та інші зацікавлені особи Луганщини до команди проєкту. Зокрема стати частиною міжнародної спільноти Code Club та отримати готові навчальні програми для викладання програмування на базі вашого освітнього чи культурного простору.

17:08 19.01.2022