Проведено нараду з питань залучення міжнародної технічної та фінансової допомоги

Дата: 14.06.2023 15:06

Сьогодні заступник начальника з соціальних питань Гірської міської військової адміністрації Інна Деміденко провела чергову робочу нараду. Основною темою наради, яка обговорювалася, була активізація роботи із залучення міжнародної технічної та фінансової допомоги.

Інна Деміденко акцентувала увагу присутніх на необхідності співпраці з бізнесом, участі у міжнародних проєктах та отримання грантів, а також розробки масштабних проєктів з відбудови Гірської громади.

Окремо учасниками наради були обговорені плани невідкладних стабілізаційних дій після звільнення захопленої території. Так, піоритетними напрямками в цьому питанні є безпека, якнайшвидше відновлення роботи органів державної влади, гуманітарне та медичне реагування, відновлення інфраструктури, економіки, надання соціальних послуг тощо.

Наостанок учасники наради обсудили першочергові потреби КП «Гірський комунальник» щодо підготовки підприємства для роботи на звільнених територіях громади.

У підсумку Інна Деміденко надала доручення структурним підрозділам ВА опрацювати порушені питання відповідно до свого напрямку роботи та до кінця тижня надати відповідні пропозиції.