Обговорена робота комунальних служб на деокупованій Гірській міській територіальній громаді
Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря провів нараду з питань роботи комунальних служб на деокупованій Гірській міській територіальній громаді за участю представників відділу житлово-комунального господарства та відділу земельних ресурсів.
Олексій Миколайович зосередив увагу присутніх на необхідності пошуку спеціальної техніки для надання комунальної допомоги на уже деокупованих територіях України та її подальшого залучення у деокупованій Луганській області.
Він наголосив на важливості розробки проєктів з будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності для залучення міжнародних організацій та донорів, необхідних для відновлення життєдіяльності Гірської міської територіальної громади після її деокупації..
Наприкінці заходу заступник начальника доручив продовжити роботу у зазначеному напрямку.