Відбулося маленьке свято дитинства

Днями у міському будинку культури «Шахтар», що у місті Золоте відбулося маленьке свято дитинства. Наймолодші мешканці міста Золоте співали пісні, танцювали, грали в ігри, брали участь в музично-розважальних заходах, водили хороводи. А за гарну поведінку та гарний настрій отримали солодкі подарунки.

11:16 04.02.2022

Отримано партію інформаційних та навчальних матеріалів для облаштування консультаційних пунктів

З огляду на те, що вся територія Гірської міської територіальної громади знаходиться на лінії розмежування та з метою зменшення нещасних випадків серед необізнаних громадян через необережне поводження з вибухонебезпечними предметами за ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка було утворено консультаційні пункти для проведення навчання населення безпечній поведінці з мінами та вибухонебезпечними предметами в умовах збройного конфлікту. Наразі ведеться облаштування консультаційних пунктів всім необхідним для можливості прийому населення та проведення занять з безпечної поведінки.

13:15 03.02.2022

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів

03 лютого під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Гірській міській військово-цивільній адміністрації.

11:45 03.02.2022

Увага! Погіршення погодних умов

За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології у найближчу годину зі збереженням вночі та вранці 03 лютого по Луганській області очікується туман з видимістю 200-500 м (I рівень небезпечності, колір жовтий).

15:33 02.02.2022