Проведено навчальний семінар з питань реалізації Бюджету участі

09 лютого начальником відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації Віталієм Коваленко проведено навчальний семінар з питань реалізації Бюджету участі. До семінару долучилися представники громадських організацій, освітніх та медичних закладів, а також небайдужі мешканці громади.

16:02 09.02.2022

Проведено засідання комісії з питань передачі об’єктів соціальної сфери

09 лютого під головуванням керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка проведено засідання комісії з питань передачі об’єктів соціальної сфери. У комісії брали участь керівники структурних підрозділів, посадовці Гірської міської ВЦА та представники державного підприємства «Первомайськвугілля».

15:12 09.02.2022

Щорічно у другий день другого тижня лютого відзначається День безпечного Інтернету

Ця міжнародна календарна дата виникла у 2004 році. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

07:45 09.02.2022

Проведено зустріч з представниками неурядової організації IsraAID Germany

08 лютого керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко провів робочу зустріч з представниками неурядової організації IsraAID Germany та керівником «Відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації Представництва DRA в Україні - Центр Громадянського суспільства Друкарня» Дар’єю Романенко. До заходу також долучилась ініціатор зустрічі - керівник громадської організації «Аваліст» Юліана Гарбар.

07:29 09.02.2022

Відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами

08 лютого під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території Гірської міської територіальної громади. У комісії брали участь посадовці Гірської міської ВЦА та представник ГУ Держпродспоживслужби у Луганській області.

16:16 08.02.2022

До Дня Святого Валентина Золотівська філія Гірської дитячої школи мистецтв пропонує всім охочим виготовити вітальну листівку власноруч

14 лютого в Україні та світі відзначають свято всіх закоханих - День Святого Валентина. Символом свята вважають «валентинки», які символізують ніжні почуття. Виготовлення листівок – це захоплююче заняття, яке принесе задоволення і хороший настрій всім учасникам.

07:45 08.02.2022