Пільгова іпотека запрацює в Україні восени – хто може скористатись.

Вже з 01 жовтня 2022 року в Україні запрацює програма «Доступна іпотека».   Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.    Програмою зможуть скористатися чотири категорії українців: військовослужбовці, медики, вчителі та педагогічні працівники і науковці.    Ставка за іпотекою складатиме 3%. Термін іпотеки — до 20 років. Мінімальний початковий внесок — 20% від вартості житла.    З 2023 року програма запрацює для всіх українців. Ставка буде так само пільговою і становитиме лише 7% річних.

22:19 07.08.2022

МОЗ опублікувало інструкцію, що потрібно робити при радіаційній аварії.

«З огляду на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів і правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у разі надзвичайної ситуації будь-якого характеру».

22:10 07.08.2022

ВПО отримали гуманітарну домпомогу

Як вже зазначалося, 05 серпня у Полтаві було офіційно відкрито гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації. І вже цього ж дня вимушено переміщені особи не лише з Гірської громади, але й ще деяких громад Луганської області, отримали гуманітарну допомогу. Крім того, протягом робочого дня члени штабу надавали деяким громадянам консультації з різних питань, що належать до компетенції ВЦА та вносили їх до Реєстру громади.

23:00 05.08.2022

Сьогодні офіційно було відкрито гуманітарний штаб Гірської військово-цивільної адміністрації у Полтаві

Цьому відкриттю передував досить серйозний підготовчий процес. Засідання штабу із залучення донорів, які б допомогли мешканцям Гірської громади, розпочалися ще минулого тижня. На прохання Гірської міської ВЦА про надання підтримки нашим співвітчизникам доволі швидко відгукнувся Благодійний міжнародний фонд ADRA Ukraine. Гуманітарний вантаж до штабу надійшов вже 02 серпня і працівники хабу вирішили не чекати офіційного відкриття та розпочали видачу допомоги наступного ж дня.

22:33 05.08.2022

До уваги громадян!

Міністерство соціальної політики нагадує, що для вашої зручності працює низка інформаційних ресурсів щодо соціального захисту населення, а саме:

12:00 05.08.2022

Уряд затвердив умови програми «Доступна іпотека»

Уряд затвердив умови забезпечення масового іпотечного кредитування для держкомпанії «Укрфінжитло» в рамках програми «Доступна іпотека», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським.

08:57 05.08.2022