Бібліотекарі Гірської громади вдосконалюють свої навички

Дата: 18.08.2023 13:43

Днями директорка Комунального закладу «Публічна бібліотека Гірської міської територіальної громади» взяла участь у онлайновому тренінгу «Психологічна підтримка та взаємодія з користувачами бібліотеки у кризових ситуаціях під час воєнного стану» в межах проекту «Бібліотека як безпечне місце».

Тренерка, кандидат психологічних наук, кризовий психолог Євгенія Калюжна, довела до відома присутніх прийоми і методи фасилятивної комунікації у стресових ситуаціях та ознайомила з технікою самоопанування у кризовому стані.

Дар’я Шевцова – арт-терапевт та дитячий психолог – ознайомила учасників та надала приклади арт-терапії для зцілення дітей в умовах війни.

Наприкінці учасники отримали відповіді на запитання, які виникали під час заходу.