На Хмельниччині відкрився шелтер для жителів Луганщини

Дата: 17.08.2023 22:36

17 серпня у селищі Солобківці Хмельницької області відкрився шелтер для внутрішньо переміщених осіб з Луганської області. Ця подія стала можливою завдяки плідній співпраці Гірської міської військової адміністрації на чолі із очільником Олексієм Бабченком та головою Солобківської територіальної громади, Хмельницької обласної ради та обласної адміністрації, а також завдяки потужній підтримці Благодійного фонду «Янголи Спасіння» та Благодійного фонду MONDO.

На відкриття шелтеру завітали почесні гості: заступник начальника Луганської ОДА Олексій Смирнов, заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Ткачук, заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк, голова Солобковецької громади Сергій Когут, представники благодійних організацій і фондів та наші партнери, завдяки яким стала можливою ця подія – благодійний фонд «Янголи Спасіння» (https://www.facebook.com/charity.aos) та естонський Благодійний фонд MONDO в Україні

Профінансували проєкт небайдужі громадяни Естонії, які підтримують Україну своїми донатами, логістичні витрати покрили БФ «Янголи Спаcіння».

Нагадаємо: підготовчий процес з відкриття шелтеру розпочався ще навесні цього року. Спочатку партнерами було знайдено відповідне приміщення, в якому згодом зробили сучасний ремонт, а потім закупили меблі, домашнє побутове приладдя: електроплити із духовими шафами, пральну машину, холодильник, ковдри, подушки, посуд, постільну білизну тощо. Напочатку серпня, коли облаштування шелтеру було завершено, на офіційних вебресурсах Гірської громади були розміщені оголошення про можливість заселення у шелтер ВПО з Луганської області. Слід зазначити, що проживання у шелтері безкоштовне, жильцям треба буде сплачувати лише комунальні послуги.