За інформацією Державного бюро розслідування

24.02.2022 ДБР розслідує 752 провадження щодо зрадників та колаборантів: 619 кримінальних проваджень за державну зраду (ст. 111 КК України), за колабораційну діяльність – 104 провадження (ст. 111-1 КК України), 7 – щодо пособників державі-агресору (ст. 111-2 КК України). 218 фігурантам повідомлено про підозру, 140 оголошено в розшук. Ще 1 тис. 190 осіб перевіряються на причетність до державної зради та колабораційної діяльності. До суду за цими статтями направлено 16 проваджень. Найбільшу кількість проваджень відкрито у Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

13:30 08.08.2022

Державна прикордонна служба України повідомляє

Оновлено чат-бот «Довіра», який готовий дати відповіді на переважну більшість запитань. Зокрема, щодо перетину державного кордону, оформлення документів, обмежень для чоловіків від 18 до 60 років, виключень для водіїв та волонтерів та інші. Щоб знайти чат-бот, треба ввести у пошуковий рядок Телеграм слово «довіра» (кирилицею або латиницею) та обрати запропонований «ДОВІРА БОТ» https://t.me/dpsu_assistant_bot.

13:06 08.08.2022

Як укласти декларацію з лікарем під час війни

Через військову агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Частина – втратили зв’язок з сімейними лікарями через свій від'їзд або від’їзд лікаря.

11:30 08.08.2022

Уряд підтримав законодавчі ініціативи Мінреінтеграції по колаборантах

Сьогодні Кабмін схвалив законопроєкти, розроблені командою Мінреінтеграції, які спрямовані на уточнення питань кримінальної відповідальності за колабораціонізм на тимчасово окупованих територіях.

10:34 08.08.2022

МВС повідомляє

1. Станом на 01.08.2022 до органів Національної поліції за період війни надійшли звернення про безвісне зникнення 4242 дітей. 4039 дітей розшукали. Найбільше звернень про зниклих безвісти дітей надходили з Донецької, Харківської та Херсонської областей. З часу запровадження на території України воєнного стану в активному розшуку перебуває 203 дитини.

10:24 08.08.2022

Кабінет Міністрів України повідомляє

з 01.10.2022 для військовослужбовців за контрактом та працівників сектору безпеки та оборони, медиків, вчителів, педагогічних працівників та науковців запрацює Програма «Доступна іпотека». Ставка за іпотекою складатиме 3%. Термін іпотеки – до 20 років. Мінімальний початковий внесок – 20% від вартості житла. З 2023 року програма запрацює для всіх українців, чиє житло не перевищує 52,5 квадратних метрів +21 квадратний метр на кожного члена сім’ї. Ставка складатиме 7% річних. Оформити заявку на іпотеку можна буде через Портал Дія.

10:23 08.08.2022

В Міносвіти зробили нову заяву щодо навчання з 01 вересня

Право вибору форми навчання дітей з 01 вересня залишиться за батьками. Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет під час поїздки до Сумщини. Адміністрації школи створюють умови для очного та дистанційного навчання, а також працюють над форматом змішаного навчання.

22:32 07.08.2022