Сьогодні майже 250 внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

Дата: 17.08.2023 18:20

У Київському хабі продовжилася видача постільних та побутових наборів, ковдр та матраців від Благодійного фонду «Право на захист» та сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Відповідальна особа за роботу хабу надавав юридичні консультації, лікар видавав ліки та консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Спеціалісти Пенсійного фонду України надавили консультації з пенсійних питань, а Луганський обласний центр зайнятості – з питань працевлаштування.

На Полтавщині відвідувачі отримували вживаний одяг та ковдри. Відвідувачів консультували з питань захисту прав та інтересів дітей, спеціалісти Пенсійного фонду України – з пенсійних питань.

У той же час у Богданівському хабі видавалися пакунки з продуктами. ВПО також отримували консультації спеціалістів відділу ЦНАП, з питань захисту прав та інтересів дітей, із загальних і соціальних питань, з питань працевлаштування від фахівчині Луганського обласного центру зайнятості тощо. Крім того, сьогодні у штабі надана освітня послуга.

На Хмельниччині відвідувачі забезпечувалися продуктами харчування від держави. Освітянка Гірської громади проводила навчально-розважальні заняття з дітьми.

У Корсунь-Шевченківському продовжилася видача дитячих памперсів. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультувала відвідувачів та видавала ліки.