Долучайтеся до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 21.08.2023 10:13

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ряду громадських організацій проводить щорічно Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Україна стане частиною міжнародного руху, акції прибирання відбудуться у всьому світі, об’єднають мільйони учасників.

У 2023 році Всесвітній день прибирання пройде з дотриманням заборон, обмежень, які діють на період війни з 16 серпня по 16 вересня 2023 року в різних форматах в залежності від можливостей у воєнних реаліях: цифрове прибирання онлайн; прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів освіти; сортування вторинної сировини та здача на перероблення; приурочення осіннього місячнику благоустрою до Всесвітнього дня прибирання в Україні тощо.

Інші формати прибирання допускаються після відпрацювання заходів безпеки і рекомендації локацій прибирання органами місцевого самоврядування, ДСНС за наявності поруч сховища на випадок сигналу тривоги, уникаючи масового скупчення учасників.

Деталі, інструкції, реєстрації та інші необхідні матеріали будуть анонсовані в новинах на сайті letsdoitukraine.org.

Координаторка Всесвітнього дня прибирання в Україні Юлія Мархель – +38(093) 030 73 03, marhel.julia@gmail.com

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!