Протягом дня більше 300 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Дата: 21.08.2023 17:49

У Богданівському хабі відвідувачі отримували гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів. Надавалися консультації з питань оформлення статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, із загальних та соціальних питань, консультації працівників ЦНАПу.

На Полтавщині відвідувачі забезпечувалися іграшками, вживаними одягом та ковдрами. Наші земляки також отримували консультації з питань захисту прав та інтересів дітей. Спеціалісти громадської організації «Клас» в рамках проєкту «Спільно. Соціальні послуги» надавали соціальні послуги сім’ям з дітьми.

У той же час у Корсунь-Шевченківському ВПО забезпечувалися продуктовими пакунками та памперсами. Надавалися консультації з питань повідомлення про пошкоджене майно, з юридичних та загальних питань.

На Хмельниччині наші земляки продовжили отримувати харчові набори. Відвідувачів також консультували із загальних питань, цифрової грамотності, питань працевлаштування тощо.

У Київському хабі видавалися сімейні набори гігієни від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Також надавалися юридичні консультації відповідальною особою за роботу штабу.