«Фізична культура та спортивна підготовка учнівської молоді»

Дата: 28.08.2023 14:32

Днями відбулася Всеукраїнська серпнева конференція «Фізична культура та спортивна підготовка учнівської молоді» – знакова подія, на якій було представлено Стратегію Комітету у розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти, а також шляхи популяризації здорового способу життя і використання різних інструментів для залучення учнів до рухової активності.

До участі долучилися спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту, вчителя фізичної культури закладів освіти Гірської міської територіальної громади.

Упродовж шести годин учасники обговорювали низку важливих тем і нагальних питань. Основне – було презентовано Стратегію Комітету у розвитку фізичного виховання та спорту серед здобувачів освіти.

Головна мета – залучити якомога більше учнів та студентів до рухової активності, занять фізкультурою та спортом.

Загалом під час конференції відбулося більше десятка цікавих і корисних панелей.